Karaman Natural Stone

Hakkımızda

         2003 Yılında kurulmuş ve İhracata başlamış olan “KARAMAN DOĞALTAŞ “ ileri teknolojiye sahip AFYON İlinde ki Fabrika ve üretim tesisleri ile gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında üretim kapasitesi ve ürünlerinin kalitesi bakımından aranılan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

       Üretim tesisleri  ; Afyon ilinde ,Mermer  Ocakları ; Sivrihisar ve Isparta Bölgesinde yer almaktadır. Satış  departmanı  ve Showroom ise İstanbul’da bulunmaktadır. İleri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde 30’un  üzerinde çalışanı ile, Fayans, Mosaic, 2 ve 3 cm kalınlığında Plaka ve ham malzeme olarak İhracat yapmakta olup; Fayans ,Plaka  ve işlenmiş kesim yanında Paver Stone ,Versaille Patern ,Split Face (Patlatılmış Yüzey), Chiseled Edge (Kenar Kırma )  ve 60 cm ‘ye kadar  eskitme üreterek geniş ürün yelpazesi ile KARAMAN DOĞALTAŞ  VE MERMER TİC. LTD. ŞTİ. sektörde aranan bir firma haline gelmiştir.

         Türk taşının tanıtımı için büyük çaba harcayan ve bu amaçla yurt içi ve yurt dışındaki tüm fuarlara katılan KARAMAN DOĞALTAŞ MERMER VE TİC.LTD ŞTİ hedeflerini daha da ileriye götürecektir.